Kyäni Nitro Ailesi
RANDEVU AL

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Kyäni Nitro Ailesi

Kyäni Nitro Ailesi

Nitrik Oksit, vücutta bulunan bir moleküldür ancak düzensiz ve kısa ömürlüdür. O sebeple sürekli yenilenmesi gerekmektedir. Nitrik Oksit, Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Nitrik Oksit, kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak keşfedilmiştir. Hücresel düzeydeki verileri taşır, aynı zamanda gaz halindeki yapısı sayesinde de hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir. Basit bir molekül olmasına rağmen, NO, sinir sistemi, fizyoloji, immunoloji gibi alanlarda yapılan birçok araştırmanın temel molekülüdür. 1992 yılında AAAS (American Association for the Advancement of Science, Amerikan Bilim Gelişimi Kuruluşu) tarafından “Yılın Molekülü” seçilmiştir.

Kyani Nitro Fx

Ana bileşeni noni meyvesidir. Vücuttaki nitrik oksit miktarının artmasına yardımcı olur. Nitrik oksit yaş ilerledikçe vücut tarafından daha az üretilir. Nitro Fx, buna yardımcı olmak için üretilmiş bir takviye edici gıdadır.

Kyani Nitro Plus

İçersindeki Coenzim Q10,B1 Vitamini, B3 Vitamini, Çinko, Krom ve Magnezyum ile spor yapanların ve yoğun çalışma hayatı içerisinde olanlara vitamin ve mineral takviyesi sağlayıcıdır.

 

Kyäni ürünleri sadece internet üzerinden satılmaktadır. Satın almak için tıklayınız

Satın almak için tıklayınız

Daha detaylı bilgilere ve bilimsel makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU